Kvalitatīvi būvmateriali par elastīgam cenam, vairumtirdzniecība un maza vairumtirdzniecība

KERAMZĪTS

Viegls, porains būvmateriāls, kuru iegūst apdedzinot viegli kūstošus māla iežus. Tam piemīt ievērojams stiprums pie zema blīvuma, ka arī augstas siltumizolācijas īpašības. Keramzītu lieto ka ekonomisko bēramo siltinātāju sienam, grīdām, pārsegumiem un pagrabstāviem. Mēs piedāvājam keramzītu Big Bag 0,8m3 šādās frakcijās:

•  0/4 mm
•  4/10 mm
•  10/16 mm

KERAMZĪTBETONA BLOKI

Materiāls ar augstu siltuma un skaņas izolācijas īpašībām, ar augstu sala un mitruma izturību, ar palielinātu izturību. Pateicoties stingrai ražošanas tehnoloģiju ievērošanai mūsu blokiem ir pareizā forma un precīzi izmēri. 

Monolīti bloki 3МРа, 5МРа

 

•  490 Х 200 Х 185 mm
•  490 Х 250 Х 185 mm
•  490 Х 300 Х 185 mm

Perforēti bloki 2МРа

 

•  490 Х 200 Х 240 mm
•  490 Х 300 Х 240 mm

Starpsienu bloki 3МРа

 

•  400 Х 100 Х 240 mm

GĀZBETONA BLOKI

Augstas kvalitātes mūsdienīgs būvmateriāls, kas nodrošina uzlabotu mikroklimatu iekštelpās. Ideāli piemērots privātmāju celtniecībai. Bloki tiek ražoti ievērojot augstas kvalitātes standartus tāpēc tiem piemīt pareizā forma un precīzi izmēri. 

 

Zemāk ir visbiežāk izmantojamo bloku izmēri, pieejami arī citi bloku izmēri.

•  615 Х 200 Х 199 mm
•  615 Х 300 Х 249 mm
•  615 Х 400 Х 299 mm

CEMENTS

Viens no pamat būvmateriāliem. Tiek izmantots augstas izturības betona un dzelzsbetona konstrukcijas ražošanai, kā arī monolīta konstrukciju celtniecībai. Fasēts cements tiek izmantots nelielās betona ražotnēs, betona klona grīdas (“Estrich”) ierīkošanai un citu remontdarbu veikšanai.

 

Pašlaik mēs piedāvājam Portlandcementu CEM I 42,5 N 25 kg maisos. Lūdzam sazinieties ar mums, ja jūs interese citas cementa markas vai arī beramais cements.

IEPRIEKŠ SASPRIEGTAS PĀRSEGUMA PLĀTNES

Iepriekš saspriegta dzelzsbetona konstrukcijās ievērojami mazāk izlokas un tām ir palielināta izturība pret plaisām salīdzinājumā ar nesaspriegtam. Tas ļauj pārsegt lielākus laidumus pie vienāda elementa griezuma.

 

Dobumainas pārseguma plātnes no iepriekš saspriegta dzelzsbetona plaši izmanto karkasa un bezkarkasa ēku celtniecībai. Plātnes tiek izgatavotas dažādā garumā un ar dažāda griezuma augstumu. Visu veidu plāksnes tiek izgatavotas 1200 mm platumā.

LIDLAUKU PLĀKSNES «ПАГ»

Saliekamas iepriekš saspriegtas lielizmēra plāksnes no salizturīga dzelzsbetona, kas spēj izturēt lielu slodzi. Atkarībā no plāksnes biezuma tas iedala: ПАГ-14, ПАГ-18 un ПАГ-20, betona spiedes stiprība nav zemāka par 29,4 MPa. 

 

Šādas plāksnes tiek izmantotas lielu autoceļu un termināļu laukumu būvēšanai, kuri ir paredzēti priekš lieltonnāžas (lielgabarīta) transportlīdzekļiem, ar ko arī atšķiras no parastajām ceļa plāksnēm pateicoties lielākai izturībai un drošumam.

DRĪZUMĀ

KOKSKAIDU GRANULAS (PELLETS)

Videi draudzīga biodegviela. Granulas izgatavo zāģskaidām un šķeldas,  nepievienojot mizu, sveķus, krāsas, konservantus vai jebkādas saistvielas. 

 

Atbilstība EN Plus A1 standartam nodrošina minimālo pelnu saturu pie maksimālas siltumatdeves.